O korzyściach: pełna kontrola

maj 04, 2016
admin

System zlokalizujmnie.pl jest ukierunkowany głównie na oszczędności. Jednak “Pieniądze to nie wszystko” 🙂 Monitoring GPS wraz z przesyłem danych telemetrycznych to nieoceniona pomoc w podnoszeniu wydajności Twoich pracowników oraz rozdzieleniu przebiegów służbowych od prywatnych.

W zależności od profilu Twojej działalności możesz kontrolować wykonywanie obowiązków w różny sposób. Dzięki funkcji wirtualnego ogrodzenia zdefiniujesz strefy, w których pojazd może się poruszać. W przypadku przekroczenia granic wprowadzonego obszaru zostaniesz powiadomiony e-mailem lub SMSem.

Możesz zdefiniować na mapie różne punkty kontrolne. Takie rozwiązanie pozwoli Ci sprawdzić czy kierowca odwiedził np. powierzonych mu Klientów. Interesuje Cię ile czasu im poświęcił? Teraz to proste – wystarczy, że zalogujesz się do zlokalizujmnie.pl i od razu wiesz jak długo pracownik przebywał w danej lokalizacji a także, ile czasu w ciągu dnia rzeczywiście przeznaczył na pracę.

Stosując system lokalizacji GPS rzetelnie rozliczysz z pracownikiem przebiegi prywatne. Precyzyjny pomiar przebytych tras oraz zużytego w tym celu paliwa pozwoli uniknąć nieporozumień, dzięki czemu obie strony będą usatysfakcjonowane.

Wśród naszych Klientów znajdują się urzędy gmin i przedsiębiorstwa komunalne, które często używają zlokalizujmnie.pl do kontroli pojazdów. Jednym z zastosowań jest nadzór nad pracą odśnieżarek. Głównym celem jest tu optymalizacja wykorzystania samochodów i zwiększenie wydajności, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

Jeśli będziesz potrzebował innych rozwiązań – skontaktuj się z nami. Zaadaptujemy urządzenia i system zlokalizujmnie.pl specjalnie dla Ciebie!

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *