O korzyściach: bezpieczeństwo

maj 10, 2016
admin

Jednym z najprostszych rozwiązań, które zapewni Ci spokojną głowę o pracownika, pojazd i ładunek, jest przycisk alarmowy. Zamontowany w dyskretnym, ale łatwo dostępnym dla kierowcy miejscu może być użyty w sytuacji awaryjnej. Dzięki integracji z systemem GPS, łatwo sprawdzić na mapie, w którym miejscu przycisk został wciśnięty. To ułatwi ewentualną interwencję np. policji.

Na Twoje życzenie zastosujemy immobiliser, co uchroni Cię przed niepowołanym uruchomieniem pojazdu. Jeśli to nie wystarczy lub z pojazdu korzysta kilku kierowców, zainstalujemy w pojeździe system identyfikacji oparty na pastylkach iButton.

Jeśli chcesz, możesz otrzymywać informacje kiedy Twoi bliscy lub pracownicy przekraczają prędkość. Powiadomienia mogą być widoczne po zalogowaniu w systemie albo wysyłane za pośrednictwem e-maila lub SMSa. Poza oczywistym wpływem na bezpieczeństwo, należy pamiętać, że samochód służbowy jest również wizytówką firmy. Warto zadbać o to, by kierowca utrzymywał odpowiednią kulturę jazdy.

Nasza oferta obejmuje nie tylko lokalizatory pojazdów. Dzięki zlokalizujmnie.pl zapewnisz bezpieczeństwo np. turystom, pracownikom terenowym, dzieciom, osobom starszym lub chorym. Osobiste urządzenia GPS, oprócz funkcji lokalizacji, mają możliwość połączeń głosowych, podsłuchu, czujnik upadku oraz przycisk alarmowy.

Dodatkowo możesz skorzystać z opcji geofencing – ogrodzenia wirtualnego. Jeśli urządzenie przekroczy zdefiniowane granice, zostaniesz poinformowany w wybrany przez siebie sposób (powiadomienie w systemie, e-mail, SMS).

Możliwości jakie daje lokalizacja GPS są ogromne, a ich zastosowania w zakresie bezpieczeństwa są dużą pomocą dla wszystkich tych, którzy chcą być spokojni o najdroższe im osoby i rzeczy.

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *