O korzyściach: zawsze on-line

maj 18, 2016
admin

Do obsługi systemu zlokalizujmnie.pl potrzebna jest jedynie przeglądarka internetowa. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z lokalizacji i monitoringu na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach itp. Dzięki czemu, zawsze możesz sprawdzić co dzieje się z interesującym Cię obiektem.

Czasem zdarza się, że urządzenie (a dokładniej karta SIM) z usługą lokalizacji na terenie Polski musi wyjechać poza granice kraju. Co dzieje się w takiej sytuacji? Czy odczytywane wtedy dane nie będą widoczne w systemie? Wbudowana pamięć pozwala na zapis danych wewnątrz urządzenia w sytuacji, gdy znajdzie się poza zasięgiem preferowanej sieci. Wszystkie pomiary zostaną przesłane na serwer w momencie, kiedy lokalizator znajdzie się ponownie w obszarze objętym usługą. Dotyczy to każdej sytuacji w której urządzenie znajdzie się poza zasięgiem sieci GSM. Dzięki temu nigdy nie stracisz ważnych informacji.

Jeśli wykupiłeś opcję lokalizacji na terenie Polski a będziesz potrzebował podglądu on-line na terenie innych krajów, możesz w dowolnym momencie skontaktować się z nami i rozszerzyć zakres usług. To nie wszystko. W sytuacji awaryjnej możemy dla Ciebie zlokalizować obiekt znajdujący się za granicą bez konieczności wykupienia roamingu na dłuższy okres.

Warto w tym miejscu wspomnieć o możliwości generowaniu raportów. Wybierając naszą ofertę nie musisz dodatkowo płacić za podgląd danych historycznych. Ta funkcja jest bezpłatna więc możesz w dowolnym momencie sporządzić zestawienie obejmujące dowolny zakres dat, w którym lokalizator był aktywny.

Nie musisz martwić się o zbędne koszty ponieważ zlokalizujmnie.pl dopasowuje się do Twoich potrzeb. To Ty wybierasz jakich usług i w jakim zakresie potrzebujesz!

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *