Zlokalizujmnie.pl i Cegielnia Wierzchowina – promocja partnerska!

wrz 08, 2016
admin

Świetna wiadomość – niedługo zaczynamy weekend a będzie on baaardzo słoneczny 🙂 Ale to nie koniec dobrych wieści dla naszych Klientów…
Nie od dziś wiadomo, że #CegielniaWierzchowina i #zlokalizujmnie ściśle ze sobą współpracują 😉 Tym razem, wspólnie przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Od niedawna możecie bezpiecznie garażować swoje motocykle w monitorowanym kontenerze, który znajduje się na terenie Cegielni. Dla tych, którym rozstanie przychodzi ciężko i nie chcą pozostawiać swojego sprzętu mamy specjalną promocję partnerską! Jeśli trenujesz na Cegielni – poinformuj nas o tym, a otrzymasz zniżkę na system GPS do Twojego motocykla! Lokalizator + 6 miesięcy usługi lokalizacji tylko 399zł (aż 100zł taniej!). Otrzymujesz doskonałe zabezpieczenie antykradzieżowe oraz rejestrujesz swoje trasy! Pełny opis funkcji dostępny pod poniższym linkiem:
https://zlokalizujmnie.pl/index.php/fm-1202/

A może korzystasz już z systemu zlokalizujmnie.pl? Również mamy dla Ciebie coś specjalnego! Podaj nam swój login z systemu zlokalizujmnie i odbierz zniżkę na trening i garażowanie na Cegielni!

Promocja trwa od 05.08.2016r. do odwołania!
Zapraszamy na profil Cegielni Wierzchowina:
https://www.facebook.com/CegielniaWierzchowina/?fref=ts

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *