zlokalizujmnie.pl

car

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu lokalizacji oraz monitorowania pojazdów, osób, zwierząt, maszyn budowlanych oraz wszelkich obiektów, które wymagają nadzoru. Stosujemy tylko urządzenia najwyższej jakości, renomowanej marki Teltonika.

saving

Nasz system pozwoli Ci nie tylko na pełną kontrolę, ale również na obniżenie kosztów utrzymania np. floty samochodowej!
W jaki sposób? Dzięki zlokalizujmnie.pl sprawdzisz, jakie dokładnie dystanse pokonują Twoi pracownicy, czy używają samochodów tylko do celów służbowych, ile czasu poświęcają na pracę a także ile paliwa faktycznie zużyli…
A to tylko kilka przykładów zastosowania zlokalizujmnie.pl w Twojej firmie!

old

Nasza oferta nie jest skierowana tylko do przedsiębiorców. Na stronie internetowej zlokalizujmnie.pl znajdziesz również doskonałe narzędzia, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych!

talk

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, podchodzący do swojej pracy z zaangażowaniem i pasją. Zawsze staramy się dobrać najlepsze rozwiązania analizując wymagania Klienta, oraz dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy także otwarci na nowe wyzwania i projekty.

call-service

Stawiając na zlokalizujmnie.pl nie otrzymujesz tylko urządzenia czy usługi. Budujemy z klientem stałe relacje, dlatego wybierając nas dodatkowo masz do swojej dyspozycji serwis, wsparcie techniczne i zawsze możesz liczyć na naszą pomoc!