System lokalizacji pojazdów Zlokalizujmnie.pl wykorzystuje poniższe urządzenia firmy Teltonika

GH5200

Teltonika GH5200 jest idealny do zarządzania pracownikami i bezpieczeństwa osobistego.
 Dzięki wysokiej jakości komunikacji głosowej w sytuacjach awaryjnych, pięciu programowalnym przyciskom i specjalnym scenariuszom alarmu zagrożenia pracowników,
 GH5200 jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto pracuje z dala od bezpośredniego nadzoru

FMC130

Podstawowe urządzenie służące do lokalizacji pojazdów. Umożliwia podłączenie dodatkowych akcesoriów do wbudowanych wejsć/wyjść.

FMB140

Urządzenie służące do lokalizacji pojazdów rozbudowane o interfejs CAN, który umożliwia odczytywanie parametrów (stan licznika,paliwa, obroty .itp) z magistrali can pojazdu. Umożliwia podłączenie dodatkowych akcesoriów do wbudowanych wejsć/wyjść.

Teltonika FMB003

FMB003

Lokalizator GPS Teltonika FMB003 jest kompaktowym urządzeniem typu Plug and Play, które zostało zaprojektowane do podłączenia do złączy diagnostycznych OBD. Cechą wyróżniającą jest możliwość odczytu danych OEM (PID) poprzez złącze diagnostyki pokładowej pojazdu. Urządzenie umożliwia odczyt aktualnych parametrów licznika kilometrów oraz informacji o poziomie paliwa.

FMP100

Teltonika FMT100 to lokalizator Plug and Play z GNSS, GSM, łącznością Bluetooth i złączem do zapalniczki dla łatwej instalacji.

Teltonika FMP100

FMT100

Teltonika FMT100 to mały, inteligentny i wodoodporny lokalizator GNSS SPECIAL z łącznością Bluetooth i wewnętrzną baterią podtrzymującą. Największa w swojej klasie wewnętrzna antena GNSS High Gain umożliwia montaż bezpośrednio na akumulatorze samochodowym pod maską. FMT100 jest wyposażony w specjalne złącze zaciskowe do szybkiego podłączenia kabla zasilającego do akumulatora samochodowego.